Представники ЗМІ влаштували в Івано-Франківській ОДА журналістський вертеп

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 12 січня, до Івано-Франківської облдержадміністрації у гості завітали місцеві журналісти. Цьогоріч представники популярних ЗМІ Івано-Франківщини презентували «Журналістську Маланку» для керівництва та працівників ОДА.

  Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, медійники розіграли цікаві гумористичні сценки та заспівали різдвяні колядки.

  Перший заступник голови ОДА Марія Савка передала колядникам слова подяки і найщиріші побажання від голови облдержадміністрації Олега Гончарука.

  «Цей імпровізований вертеп підкреслює вашу творчу унікальність. Благородна ціль, яка зібрала таких талановитих людей, є особливою, зокрема, допомагати ближнім. Різдво – це народження Ісуса Христа, яке дарує нам віру, надію та любов. Кожен з нас у ці дні чекає народження чогось доброго та світлого», – зауважила Марія Савка.

  Варто нагадати, що цей цікавий театралізований вертеп проводиться з благодійною метою: сьогодні з метою зібрання коштів на лікування онкохворої журналістки з Івано-Франківська Оксани Кваснишин представники місцевих засобів масової інформації меланкували у міського голови Руслана Марцінківа.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150