Мер Івано-Франківська хоче демонстративно вакцинувати від кору міських чиновників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Станом на 16 січня в Івано-Франківську зареєстровано 49 хворих на кір.

  Найбільше з них (17) – зі школи №6, що в Опришівцях, повідомив на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише СТИК.

  Зараз надзвичайно загострився попит на вакцину, якої, ясна річ, не вистачає. Наразі є близько 600 доз в дитячій поліклініці на Тичини, ще 500 – у резерві й будуть передані в поліклініку до кінця тижня“, – зазначив міський голова.

  Руслан Марцінків звернувся з листом до Івано-Франківської облдержадміністрації, щоб та посприяла в отриманні вакцини з сусідніх областей.

  Питанням щеплення займається виключно Міністерство охорони здоров’я і ця послуга є абсолютно безкоштовною дітям до 17 років.
  Зараз місто повинне зробити кілька основних кроків. По-перше, рекомендувати батькам вакцинуватись. Це стосується не тільки періоду спалахів інфекцій, а в основному планових щеплень. З іншого боку – це лише рекомендації, усі батьки приймають рішення індивідуально. Ми ж не повинні поділяти дітей на тих, хто має щеплення і хто його не має. По-друге, треба попрацювати над відновленням навчання в закладах освіти. Нагадаю, що канікули у школах продовжені на тиждень, в ЗОШ №6 – на два тижні. По-третє, треба максимально звертатись до державної влади, аби надали достатню кількість вакцин“, – вважає очільник міста.

  Також Марцінків запропонував демонстративно вакцинувати 2-3 працівників виконкому “аби люди побачили, що щеплення не потрібно боятись”.

  Оскільки сам кором перехворів, готовий вакцинуватись від грипу, епідемію якого очікуємо, як і щороку“, – заявив міський голова.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150