Франківські перевізники погрожують зупинкою маршруток

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 17 січня, зранку в кількох маршрутках пасажири побачили повідомлення від перевізників про можливу зупинку маршруток.

  Перевізники хочуть підвищення ціни на проїзд, адже подорожчало паливо і підняли мінімальну зарплату, інформує СТИК з посиланням на «Бліц-Інфо».

  Окрім того, як стверджують підприємці, вони перевозять багато пільговиків без компенсації. Відтак, погрожують з наступного тижня влаштувати страйк.

  Зокрема, дводенним страйком погрожує перевізник ТОВ «Корида-Транс». Натомість в УТІЗ кажуть, що про страйк вперше чують.

  Нагадаємо, у вересні після того, як мешканка Івано-Франківська поскаржилась на грубе хамство водія одного з міських маршрутних автобусів та надала фотодокази його неадекватної поведінки, він був звільнений.

  Минулого місяця водій франківської маршрутки ганявся за учнем та крив його матом за те, що той зайшов у салон без учнівського квитка.

  У грудні трапилося одразу кілька випадків неадекватної поведінки шоферів, жертвами яких стали як діти, так і дорослі. За це з роботи звільнили одразу двох водіїв: одного за хамство по відношенню до матері загиблого бійця АТО, іншого – за те, що у стані алкогольного сп’яніння висадив 13-річну школярку у темний час доби посеред промзони. Ще в одному випадку жертвами знахабнілого водія стали пенсіонери.

   

  (Visited 99 times, 1 visits today)
 • 180x150