В Івано-Франківську хочуть ввести мораторій на забудову міського озера

 • 180x150
 • Опубліковано:

  23 січня поточного року в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради відбудеться тимчасова контрольна комісія вирішуватиме питання щодо незаконної забудови навколо міського озера.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат міської ради Віталій Мерінов, який очолює вказану тимчасову комісію. За його словами, він неодноразово вносив свої пропозиції щодо цієї проблеми міському голові Руслану Марцінківу, але відповіді не отримав.

  «У зв’язку з ігноруванням міським головою Марцінківим Русланом попередніх пропозицій Тимчасової контрольної комісії щодо незаконної забудови навколо міського озера, ініціюю проведення останнього засідання цієї комісії, яке поставить тверду крапку у можливих забудовах.

  Тому запрошую всіх небайдужих громадян, представників ЗМІ 23 січня о 15:00 в зал засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (311 каб.)», – написав він.

  Зокрема, Віталій Мерінов пропонує внести на розгляд сесії міськради проект рішення про введення мораторію на будь-яке будівництво біля міського озера.

  Також пропонується заборонити видачу необхідної документації на забудову коло міського озера, а при коригуванні генплану змінити цільове призначення земельних ділянок на вказаній території.

  Крім того, активісти рекомендують створити спеціальний інтернет-сайт, де повинні бути оприлюднені необхідні документи для проведення будівельних робіт і результати перевірок на об’єктах будівництва.

  (Visited 167 times, 1 visits today)
 • 180x150