В Галицькому районі півтора десятка дітей виховують в сімейних дитячих будинках

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Станом на 1 січня 2018 року в Галицькому районі функціонує три дитячих будинки сімейного типу (ДБСТ), в яких виховується 15 дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Як інформує відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА,ДБСТ створюються з метою забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Контроль за умовами проживання вихованців здійснює служба у справах дітей РДА, соціальне супроводження дитячих будинків сімейного типу здійснюється Галицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

  Саме з цією метою працівниками вищевказаних установ відвідано дитячі будинки сімейного типу. Обстежено умови проживання, проведено бесіди з батьками-вихователями, дітьми-вихованцями.

  З’ясовано, що діти забезпечені всім необхідним, семеро дітей навчаються в Галицькій ЗОШ 1-3 ст. №2, четверо – в Тустанській ЗОШ 1-3 ст., четверо дітей – дошкільнята.

  Крім того, діти відвідують Галицьку музичну школу та Малу академію народних ремесел.

  Законні права та інтереси дітей не порушуються.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150