В Івано-Франківському суді безкоштовно працювали юристи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 24 січня, у приміщенні Івано-Франківського міського суду працював постійно діючий консультативний пункт з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції (ГТУЮ)в Івано-Франківській області.

  Як повідомляє прес-служба ГТУЮ в Івано-Франківській області, під час роботи пункту працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти надавались  консультації з правових питань.

  Одночасно, громадян було ознайомлено з метою та цілями загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», способами захисту своїх прав за допомогою органів та установ юстиції.

  Розповсюджено інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» та буклети на такі теми, як: способи захисту права власності та бізнесу, вирішення спорів, оформлення договорів оренди земельної ділянки, порядок нарахування субсидій, оформлення допомоги при народженні дитини, вимагають хабар за іспит чи навчання.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150