Обласна влада проінспектувала Верхнянську ОТГ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час моніторингового візиту 23 січня до Верхнянської сільської ради об’єднаної територіальної громади керівництва департаменту соціальної політики, служби у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді посадовці в черговий раз відзначили переваги організації соціального захисту та соціальної підтримки населенню в об’єднаній територіальній громаді.

  Як інформує відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА, єдина на Прикарпатті Верхнянська сільська рада об’єднаної територіальної громади бере участь в пілотному проекті впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню згідно наказу Міністерства соціальної політики України «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо надання послуг із соціальної підтримки населенню».

  Основним завданням проекту є створення в різних видах адміністративно-територіальних одиниць базового рівня типової моделі організації об’єднаними територіальними громадами виконання своїх повноважень з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей в межах єдиного соціального простору та за принципом єдиного вікна.

  У рамках проекту Мінсоцполітики планується забезпечити пілотні ОТГ, у тому числі Верхнянську, відповідним програмним забезпеченням, комп’ютерною техніком та устаткуванням.

  Соціальні послуги в Верхнянській сільській раді ОТГ надаються:

  одиноким громадянам – соціальними робітниками;

  сім’ям з дітьми та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах – уповноваженим представником з питань захисту прав дітей.

  Для працівників виконкому Верхнянської сільської ради ОТГ створені комфортні умови праці.

  Зазначимо, що на території Верхнянської ОТГ проживає:

  65 багатодітних сімей в яких виховується 220 дітей;

  57 дітей з особливими потребами;

  36 учасників АТО, в них – 14 дітей;

  дві внутрішньо переміщені сім’ї;

  четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій;

  одна прийомна сім’я;

  п’ять осіб віком від 18 до 23 років із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  З метою надання додаткових, до встановлення законодавством, гарантій соціально-незахищеним мешканцям громади, прийнята цільова програма «Соціального захисту населення» Верхнянської сільської ради ОТГ на 2018 рік, на виконання заходів якої в сількому бюджеті передбачено 158 тис. грн.

  Також прийнята програма сприяння молодіжному руху «Молодь для громади» на 2018 рік з бюджетом у 10 тис. грн.

  Верхнянська ОТГ систематично готує та успішно впроваджує соціальні проекти. Ближчим часом в ОТГ планується перевести вуличне освітлення на сонячну електроенергію, створити нові робочі місця для жителів громади тощо.

   

  (Visited 130 times, 1 visits today)
 • 180x150