Прикарпатські держслужбовці – одні з найкращих в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Переможцями Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який відбувся торік, стали двоє представників від Івано-Франківської області.

  На цьому вчора під час форуму учасників конкурсу наголосила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. Вона зазначила, що державні службовці, які перемогли на конкурсі, є добрими професіоналами своєї справи і взірцями для інших управлінців.

  Так, у номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку, торгівлі і туризму Косівської райдержадміністрації Ірина Дімбровська. Лауреатом у номінації «Кращий керівник» став начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА Юрій Труханівський.

  «Державні службовці є своєрідним містком між владою і людьми. Задля цього кожен повинен працювати над собою, удосконалювати професійну майстерність, вміти креативно вирішувати поставлені завдання, динамічно і вміло знаходити правильні рішення на складні і непрості запитання, з якими звертаються жителі краю. Лише в такому випадку зростатиме довіра до влади, зміцнюватиметься її авторитет», – зазначила Марія Савка.

  За словами першого заступника голови облдержадміністрації, в сучасних умовах державні службовці виконують важливі завдання і функції держави.  Їх успішна  реалізація допомагає втілювати в життя необхідні для соціально-економічного зростання країни та добробуту громадян реформи.

  Марія Савка спільно з першим заступником голови обласної ради Василем Гладієм і керівником апарату ОДА Романом Маланієм привітали переможців престижного фахового змагання серед працівників управлінської сфери та побажали їм кар’єрного зростання, досягнення поставленої мети у справі сумлінного служіння державі.

   

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150