Прикарпатські та буковинські журналісти змагаються за Митрополичу премію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 січня в конференц-залі Івано-Франківського архієпархіального управління члени комісії зустрілися для розгляду надісланих журналістами конкурсних робіт.

  Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), загалом за цьогорічну Митрополичу премію позмагаються 13 журналістів з Івано-Франківської та Чернівецької областей.

  Щорічний конкурс на Митрополичу премію серед журналістів, які звершують свою діяльність на території Івано-Франківської Митрополії УГКЦ засновано з ініціативи Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина) та у співпраці з обласною Спілкою журналістів Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

  Головними критеріями визначення переможців премії є творчий підхід, креативність, достовірність викладених фактів, неупередженість, об’єктивність, дотримання норм моралі та журналістської етики, участь у медіа-заходах, запропонованих організаторами.

  Цьогорічний конкурс проводиться у двох номінаціях – окремо для журналістів церковних і окремо для журналістів світських ЗМІ. Ухвала про визначення лауреата виноситься комісією таємним голосуванням та затверджується Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським УГКЦ. Після цього вона буде оприлюднена у засобах масової інформації області.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150