Калушанка благає врятувати її тяжкохвору дитину

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителька Калуша Галина Бакланова-Ліщинська звертається до всіх небайдужих громадян з проханням допомоги в лікуванні її онкохворої дитини.

  Своє прохання жінка оприлюднила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. За її словами, вона ніколи б раніше не повірила, що опиниться у онкологічному відділені з власною дитиною.

  Батьки мене зрозуміють. Я знала про це відділення у Обласній дитячій лікарні, бачила діток різного віку з явними признаками проходження хімії, я щиро співчувала їхньому горю та мабуть доля вирішила дати мені це відчути “на власній шкірі”. Діагноз: нейробластома на лівому наднирнику, пухлина (рак нервової системи) з агресивними ознаками, як грім серед ясного неба…шок…надія на помилку і врешті, хоча б, операція без проходження “хімки”… Ні, все це ми маємо пройти», – пише калушанка.

  Галина зазначила, що хворий хлопчик – один з двійні, яких вона народила.

  «Тяжко бути в розлуці з другим із двійні Богданом, тяжко прийняти, що я не побачу перших його самостійних кроків, не почую перших слів… Адже лікування буде довгим, відвідування на вагу золота в залежності від показників аналізів», – зазначила жінка.

  Реквизити для допомоги: картка «ПриватБанку» № 4149497812153387 Бакланов О. О. (тато).

  (Visited 74 times, 1 visits today)
 • 180x150