На Снятинщині відбулись змагання рибалок (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  28 січня у Снятині на річці Прут, поблизу нового моста, відбулись традиційні міські змагання «Спортивна зимова рибалка – 2018».

  На змагання завітало близько вісімдесяти рибалок не тільки з міста, але й навколишніх сіл. Серед досвідчених рибалок були як старші так і ще зовсім юні рибаки. Протягом декілька годинного змагання вирішувалась доля призерів та переможців. Тож у підсумку зимової рибалки переможцем змагань став Михайло Куравський, друге місце посів Олександр Крижановський, а бронза дісталась Віктору Гнатюку. Також було визначено переможця у номінації «Найбільший улов», яким став Михайло Куравський. Всі призери були нагороджені грамотами та подарунками від меценатів змагань.

  Цьогоріч у змаганнях взала участь і єдина дівчина Маргарита Грицяк, яка була нагороджена грамотою та подарунком. Такі ж грамоти та подарунки міський голова Анатолій Шумко вручив молодим рибалкам Назарію Томашу та Юрію Гуцуляку. Грамотою та подарунком було нагороджено й ветерана Володимира Мурмилюка, який уже декілька років поспіль готує смачну рибну юшку для усіх учасників змагань. Також було визначено та нагороджено й активного уболівальника, яким став Анатолій Винниченко.

  (Visited 90 times, 1 visits today)
 • 180x150