Прикарпатські чиновники зустрілися з родичами загиблих в АТО вояків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Директор Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Плесканка провела зустріч із членами сімей загиблих учасників АТО, головою Івано-Франківської обласної та міської громадських організацій спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО Степаном Чомком та Оленою Торусовою, керівником ГО «Яремчанська регіональна спілка ветеранів АТО» Володимиром Губарчуком та працівником БО «БФ «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» Іриною Харко.

  Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

  Розпочалася зустріч зі спільної молитви в храмі св. Іллі, після чого Т.Плесканка проінформувала присутніх про стан ринку праці регіону, розповіла про послуги, які надає державна служба зайнятості, та ознайомила з актуальними вакансіями.

  У ході зустрічі обговорено актуальні питання та подальші спільні заходи, перспективи адаптації родин до нових реалій та створення простору для спілкування та духовного зцілення учасників АТО.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150