В Богородчанському районі з’явилася ще одна прийомна сім’я

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба у справах дітей Богородчанської районної держадміністрації вживає заходи щодо охоплення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання, забезпечення спільного проживання братів і сестер, підбір потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, усиновлювачів, нагляд за умовами проживання і виховання усиновлених дітей, надання необхідних соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

  Зокрема, вчора, 29 січня голова РДА Франк Єжак підписав розпорядження про створення прийомної сім’ї Шевері-Мочернак. Відповідно укладено договір з прийомними батьками Шеверею Оксаною Михайлівною і Мочернаком Іваном Васильовичем, жителями с. Горохолин Ліс, для влаштування на виховання і спільне проживання малолітніх дітей Бойчук Дениса Вікторовича та Бойчук Марії Михайлівни, які позбавлені батьківського піклування.

  Станом на 01.01.2018 року в районі функціонує 6 прийомних сімей, в яких проживають та виховуються 6 дітей.

  Прийомна сім’я є однією з форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, є. Прийомною сім’єю визнається опіка чи піклування над дитиною або дітьми, яке здійснюється відповідно до договору про прийомну сім’ю. Договір укладається між органом опіки та піклування і людиною або сімейною парою, які хочуть взяти на виховання у свій дім дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150