Герой України з Хорватії розповість франківцям про війну на Донбасі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  7 лютого в Івано-Франківську відбудеться зустріч з Героєм України – добровольцем полку «Азов» з Хорватії Денисом Шелером.

  Про це повідомляє прес-служба ГО «Національний Корпус Івано-Франківськ». Як йдеться у повідомленні, українці і хорвати, попри те, що мало знають один про одного, є дуже близькими за духом народами.

  «Війна на Сході – не нове явище для сучасного світу, сценарій ДНР і ЛНР вже давно відточений у колишній Югославії, і сьогодні успішно застосовується російськими військами в Україні. Але як на кожну дію є протидія, так і на кожну військову стратегію є контр-стратегія.

  Те, що сьогодні відбувається в Україні, вже давно пережила Хорватія, не лише здобувши перемогу у війні за незалежність від СФРЮ, але й ставши чи не найуспішнішою країною на всьому Балканському півострові.

  Що робив Франьо Туджман, очоливши воюючу країну, як гартувалась хорватська армія, що дозволило хорватам здобути перемогу, будучи набагато гірше забезпеченими і найголовніше, чим так схожі сценарії сербсько-хорватської та російсько-української війни – про все це розповість Герой України, хорватський доброволець полку ”Азов”, учасник війни за незалежність Хорватії та член угруповання ультрас Bad Blue Boys Денис Шелер», – повідомляє прес-служба.

  (Visited 1,284 times, 1 visits today)
 • 180x150