На Калущині майже півтори тисячі призовників ухиляються від служби в армії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Калуський об’єднаний міський військовий комісаріат в 2017 році на 100% виконав план призову громадян на строкову військову службу до Збройних сил та інших військових формувань України.

  Про це вчора, 30 січня, під час розширеної наради під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко повідомив військовий комісар Калуша Андрій Павлишин, передають «Вікна».

  За його словами, загалом із міста та району у два етапи на армійську службу призвали 69 юнаків, що вивело місцевий військкомат на одне з перших місць в Івано-Франківській області.

  Навесні минулого року було відправлено на строкову військову службу 35 чоловіків, більшість – із Калуського району. Восени, навпаки, більше строковиків відправили із числа калушан: з 34-х – 18.

  Загалом впродовж 2017 року було призвано 69 юнаків. Їх скеровували до навчальних центрів для проходження первинної професійної підготовки та складання військової присяги на вірність українському народові. Далі розподіляли у військові частини згідно з потребою в тих чи інших військово-облікових спеціальностях.

  Строковики, акцентує Андрій Павлишин, не залучаються до участі в Антитерористичній операції.

  Військовий комісар відзначив також, що у Калуші збільшилася кількість призовників, які уникають медичних комісій.

  «За результатами виклику призовників на медичну та призовну комісії, порівняно з 2016 роком, збільшилася кількість юнаків, які не прибули до військового комісаріату.  Приблизно – на 20%. Якщо у 2016 році таких осіб було 1 тис. 100, то вже в минулому році майже 1 тис.400», – проінформував комісар.

  Андрій Павлишин вважає, що причиною цього є недисциплінованість самих призовників та їхніх батьків.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150