В управлінні превентивної діяльності підвели підсумки роботи за минулий рік (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На нараді керівництва управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області з керівниками підпорядкованих служб у відділах та відділеннях поліції краю підсумували минулорічні напрацювання та визначили напрямки, які потребують покращення.

  Головуючий на нараді т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів передусім представив особовому складу новопризначених керівників – начальника УПП в Івано-Франківській області Олега Костенка та заступника начальника УПД ГУНП Інну Бондаренко, інформує прес-служба поліції.

  Під час наради виступили керівники служб за кожним напрямком діяльності підрозділів, які входять до структури управління превентивної діяльності.

  Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Микола Іваницький детально довів про головні питання роботи зокрема дільничних офіцерів поліції та Груп реагування патрульної поліції, які є пріоритетними. Щодо діяльності ГРПП, то звернув увагу керівників, не те, що вони мають бути постійно задіяні на службі й оперативно реагувати на заяви громадян про злочини і правопорушення, щоб навіть у найвіддаленішому селі громадяни оперативно змогли отримати допомогу від поліції.

  Обговорили ряд практичних заходів стосовно упередження та розкриття крадіжок, грабежів, профілактики правопорушень серед дітей, неприпустимість поширення насильства в сім’ї, необхідність вилучення зброї з незаконного обігу, а також щодо забезпечення публічного порядку під час масових заходів.

  Крім того, заслухали питання про стан дотримання працівниками органів та підрозділів ГУНП в області антикорупційного законодавства, дисципліни та законності, транспортної дисципліни тощо.

  (Visited 352 times, 1 visits today)
 • 180x150