У Надвірні проводить конкурс молодіжних проектів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міська рада проводить конкурс проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста Надвірна. Основні напрямки проектів, за якими розробляються проекти:

  Напрям 1. Попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровлення дітей та молоді.

  Напрям 2. Формування лідерських якостей дітей та молоді, заохочення їх до активної участі в суспільних процесах. Громадянське та патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді, розвиток громадської свідомості.

  Напрям 3.  Підтримка молодіжного підприємництва.

  Напрям 4. Зміцнення інституту сім’ї, подолання негативної демографічної тенденції в Україні. Попередження насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми, сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві.

  Напрям 5. Розвиток фізичної культури та спорту.

  Напрям 6. Екологічне виховання та освіта, участь у вирішенні місцевих екологічних проблем.

  Сума фінансування у 2018 році складає 20000 грн. Максимальне фінансування одного проекту 4000 грн.

  Вимоги до учасників конкурсу:

  – бути зареєстрованою організацією в установленому порядку і здійснювати діяльність на території Надвірнянського району;

  – мати статус неприбутковості;

  – бути прямо відповідальним за підготовку й управління проектною діяльністю разом з партнерами, а не діяти як посередник.

  Не можуть бути учасниками Конкурсу фізичні особи, політичні партії та релігійні організації.

  З умовами конкурсу та вимогами до документів можна ознайомитись на інформаційному стенді у міській раді та на веб-сторінці міської ради. Реєстрація проектів та одержання додаткової інформації здійснюється в каб.11 міської ради. Терміни подачі документів з 05 лютого по 5 березня 2017 року. Підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців відбудеться до 16 березня.

  Завантажити Положення про порядок проведення щорічного міського конкурсу проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150