Маленькому калушанину необхідна допомога на лікування раку (РЕКВІЗИТИ)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галина Бакланова-Ліщинська з Калуша просить допомоги всіх небайдужих на лікування свого сина.

  Галина Бакланова-Ліщинська, мама хворого сина пише у Фейсбук: “Ніколи не знаєш, що тебе чекає напевне, ніколи б не повірила, що опинюсь у онкологічному відділені з власною ДИТИНОЮ. Батьки мене зрозуміють. Я знала про це відділення в Обласній дитячій лікарні, бачила діток різного віку з явними признаками проходження хімії, я щиро співчувала їхньому горю та мабуть доля вирішила дати мені це відчути “на власній шкірі. Діагноз: нейробластома на лівому наднирнику, пухлина (рак нервової системи) з агресивними ознаками, як грім серед ясного неба…шок…надія на помилку і врешті, хоча б, операція без проходження “хімки”…”.

  Жінка також пише, що тяжко бути в розлуці з другим із двійні Богданом, тяжко прийняти, що не побачить перших його самостійних кроків, не почує перших слів. Адже лікування буде довгим, відвідування на вагу золота в залежності від показників аналізів, пише СТИК з посиланням на Вікна.

  Галина Бакланова пише: “Кошти ідуть рікою, ні для кого не секрет про лікування в Україні дітей, ці відділення не виняток. Тож, як би мені складно було це робити, я змушена просити Вас про допомогу, самі ми не впораємся, лікування довготривале”.

  Реквізити для допомоги: Картка Приватбанк 4149 4978 1215 3387 Бакланов О. О. (тато)

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150