На Рожнятівщині хочуть відновити вузькоколійку, яка курсуватиме до садиби Андрея Шептицького

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася нарада щодо перспектив розвитку залізничного транспорту.

  За словами першого заступника голови ОДА Марії Савки, передумовами для вдосконалення транспортної мережі залізниці є щорічне збільшення в області потоку туристів, пише СТИК з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

  Зокрема, впродовж 2017 року Прикарпаття відвідали близько 2,4 млн мандрівників(за попередніми даними), котрі, окрім отриманих позитивних вражень, суттєво наповнили місцеві бюджети.

  Посадовець зауважила, що не всі станції, через які курсують поїзди державного значення, перебувають у задовільному стані. Тож, аби зробити комфортним приїзд туристів на Прикарпаття, варто сприяти розвитку інфраструктури залізниці. Задля цього слід розробити стратегію, згідно з якою і буде удосконалюватися залізнична галузь.

  Під час наради йшлося і про відновлення вузькоколійки у Рожнятівському районі, яка курсуватиме до садиби Андрея Шептицького, та функціонування приміського залізничного транспорту.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150