В Долині пройшов грандіозний турнір пам’яті загиблих воїнів АТО (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За головний кубок турніру змагалися Національна збірна України серед ветеранів, ветерани франківського “Прикарпаття”, калуського “Хіміка”, брошнівських “Карпат”, стрийської “Скали” та долинського “Нафтовика”.

  Подивитися на екс-зірок українського і прикарпатського футболу прийшли більше сотні вболівальників, пише СТИК з посиланням на КУРС .

  За словами голови Асоціації футболу учасників АТО Івано-Франківської області Андрія Долика, асоціація намагається кожного місяця проводити по кілька турнірів з вшанування пам’яті загиблих воїнів.

  “Долина – найгостинніше місто, вони перші відгукнулися на пропозицію провести турнір. Дякуємо. Кожного місяця є загиблі, потрібно вшанувати пам’ять всіх. Ми собі одразу поставити амбітну мету і зараз проводимо турніри під егідою Асоціації ветеранів футболу”, – сказав Долик.

  “Нам дуже приємно приїхати сюди, у прикарпатський героїчний край. Ми всі пам’ятаємо події 2013-14 років на Майдані. Івано-Франківщина стояла однією із перших. У 2014 році хлопці, чоловіки з Франківщини не побоялися, пішли на фронт. Багато загинули за те, щоб ми тут спокійно почувалися, грали у футбол, зустрічалися. Сьогодні ми граємо на турнірі пам’яті загиблих героїв. Дай Бог, щоб їх ніхто не забув”, – заявив під час відкриття турніру президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький.

  Голова Комітету національних збірних команд ФФУ, гравець збірної Мирон Маркевич зазначив, що дуже радий знову бути у Долині після баготорічної перерви.

  “З радістю прийняв запрошення приїхати сюди. Радий, що нас тут так вітають. Дуже хочеться, щоб війна на Сході закінчилась, щоб ніхто не гинув там”, – сказав Маркевич.

  Команди були розділені на дві групи.

  Матчі групи “А”

  “Нафтовик” Долина 4:0 “Хімік” Калуш

  “Нафтовик” Долина 1:4 Збірна України

  Збірна України 3:0 “Хімік” Калуш

  Матчі групи “Б”

  “Карпати” Брошнів-Осада 1:1 “Скала” Стрий

  “Скала” Стрий 2:2 “Прикарпаття” Івано-Франківськ

  “Прикарпаття” Івано-Франківськ 1:0 “Карпати” Брошнів-Осада

  Переможці груп грали за 1-2 місце, другі місця за 3-4, останні – за 5-6.

  У фіналі турніру збірна України серед ветеранів у серії післяматчевих пенальті обіграла ветеранів івано-франківського “Прикарпаття”. Основний час матчу завершився з рахунком 3:3.

  “Такі ігри завжди цікаві. Дуже сильні команди, приємно знову вийти на поле з гравцями, з якими грали раніше. Ви бачили, ніхто не хотів поступатися, боротьба була до останньої секунди. На жаль, поступилися по пенальті”, – поділився враженнями від турніру гравець “Прикарпаття” Володимир Ковалюк.

  Третє місце здобули господарі майданчика – ветерани долинського “Нафтовика”. Долиняни у серії пенальті були сильнішими за ветеранів стрийської “Скали”. Основний час завершився з рахунком 3:3.

  П’яте місце посіли ветерани “Карпат” з Брошнів-Осади, а шосте – калуського “Хіміка”.

  Окрім головного кубка, спортсменам були вручені індивідуальні відзнаки.

  Найкращим гравцем турніру став Микола Капустянський (“Нафтовик”),

  Найкращий бомбардир – Сергій Нагорняк (Збірна України)

  Найкращий воротар – Микола Хомин (“Прикарпаття”).

  Перед стартом турніру для гравців збірної України серед ветеранів провели екскурсію музеєм «Бойківщина».

   

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150