В Івано-Франківську створили комунальне підприємство, яке займеться Палацом Потоцьких

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 15 лютого, на сесії Івано-Франківської міськради прийняли рішення про створення КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» (палац Потоцьких).

  Підпиємство буде підпорядковане  Департаменту містобудування,  архітектури і культурної спадщини. Керівником планують призначити Володимира Гайдара, пише СТИК.

  “Нагальне і одне з найскладніших завдань зараз: вивести споруди палацу з аварійного стану. Треба провести реставраційну інвентаризацію, для цього запросити відповідних фахівців, не виключено іноземців. Також слід робити наукові дослідження, які стосуватимуться подальших реставраційних робіт. Лише після цих двох етапів можна буде говорити про якісь перспективи палацу. Паралельно, звичайно, будемо планувати певні культурні акції на території та у приміщенні, де вже відбувались заходи. Для початку варто врятувати споруду й територію як історичну цінність, а потім розвивати його як культурний простір”, – повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  Також очільник міста зазначив, що мав зустріч з Генеральним Консулом Польщі, де, крім іншого, було обговорено і питання співпраці щодо палацу.

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150