Працівники ювенальної превенції оперативно реагують на кожну інформацію про ситуації, у яких може йтися про порушення прав чи свобод неповнолітніх, а тим паче – про можливу загрозу здоров’ю чи життю дитини.

Цього тижня на Рожнятівщині поліцейські спільно з працівниками соцслужб виявили та зафіксували факт перебування немовлятка в абсолютно непристосованих для нього умовах, пише СТИК з посиланням на Ювенальна Превенція Прикарпаття .

У будинку, де проживала 37-річна жінка з новонародженим хлопчиком, старший інспектор ювенальної превенції Рожнятівського ВП Янків О.С., представники служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді застали страшенний бруд та безлад, гори немитого посуду, накиданого на купу одягу та різноманітного мотлоху, серед якого доводилося спати дитині.

За невиконання батьківських обов’язків жінку було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП. Але найважливіше – саме втручання правоохоронців змусило жінку та батька дитини негайно подбати про належні умови для проживання та виховання малюка. Зараз вони перебралися до іншого житла, де принаймні чисто. Працівники ювенальної превенції й надалі триматимуть під контролем цю сім’ю з дитиною.

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.