В Івано-Франківську триває прийом робіт від старшокласників на конкурс соціальної реклами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації» – конкурс на таку тему організували Університет Короля Данила та CEI Cooperation Fund.

  Цим заходом організатори намагаються привернути увагу підлітків до гострої соціальної проблеми.

  «Саме за допомогою рекламних плакатів діти висловлюють свою думку про таке негативне соціальне явище, як работоргівля, незаконна експлуатація дитини. На конкурс надходять роботи не лише з Івано-Франківська, а й з різних куточків нашої області, – розповідає завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Ірина Копистинська. – Старшокласники розмірковують на теми втягнення дітей у збройні конфлікти, насильства над дітьми, використання в незаконному бізнесі. Та найбільше плакатів стосуються продажу дітей, особливо на органи. Це означає, що підлітки розуміють, що людина, особливо неповнолітня, – це не товар, вона – не продається».

  Нагадаємо, що прийом робіт продовжено до 14 березня включно. Для участі необхідно підготувати рекламний плакат на тему конкурсу. Оголошення робіт відбудеться 16 березня під час ІІ Міжнародного науково-практичного симпозіуму «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».

  Переможці конкурсу отримають грошові винагороди та знижки на навчання в Університеті Короля Данила.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150