Мін’юст пропонує запровадити систему стимулювання для батьків, які дбають про повноцінний розвиток дитини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міністр юстиції Павло Петренко виступв з ініціативою ввести норму, за якою діти матимуть право на частку спільного майна колишнього подружжя на рівні з батьками.

  Про це він заявив під час виступу на засіданні Уряду.

  «Ми можемо запозичити норму французького законодавства, за якою нащадки після розлучення батьків повинні отримати такий самий рівень утримання, який вони мали під час проживання у повній сім’ї», – наголосив очільник Мін’юсту.

  Також буде створена система стимулювання як батьків, так і органів влади на місцях, які дбають про всебічний і повноцінний розвиток дитини.

  «Окремо ми плануємо прописати норми мотивації для тих батьків, які відповідально ставляться до виховання своїх дітей. Це будуть відповідні податкові й соціальні пільги. Ще одна новація – створення реальних стимулів для органів влади на місцях, які вкладають кошти в розширення дитячого простору: створення дитячих садочків, будівництво спортивних майданчиків, відкриття різного роду курсів і гуртків для гідного виховання дитини. Уряд готовий розвивати та підтримувати культуру відповідального батьківства в країні», – наголосив Міністр юстиції.

   

 • 180x150