В Івано-Франківську пройшли урочистості до Дня українського добровольця (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  news-image

  Сьогодні в обласній філармонії Іри Маланюк відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця, який заснований 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

  Під час заходу перед присутніми виступив головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець, який поіменно назвав вісім добровольців з Прикарпаття, які віддали за свою державу найдорожче – життя. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв України, повідомляє прес-служба ОДА.

  За словами посадовця, станом на сьогодні 123 особи в області отримали посвідчення бійця-добровольця антитерористичної операції, що дає їм змогу користуватися всіма встановленими пільгами. Це насамперед щомісячні та річні виплати, допомога дітям бійців-добровольців під час навчання, медичні послуги та соціальні пакети.

  Також Володимир Веркалець додав, що за час неоголошеної війни з російським агресором, у вічність відійшли 128 іванофранківців.

  Участь у заході взяли начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, учасники антитерористичної операції, громадські активісти та учні місцевих шкіл.

  image

  image
  image
  image
  image
  image
  image
  image

   14.03.2018 15:08

 • 180x150