СБУ на Івано-Франківщині запобігла переправленню до ЄС групи нелегальних мігрантів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Служби безпеки України запобігли переправленню до Євросоюзу групи нелегальних мігрантів з однієї з країн Азії.

  Оперативники Івано-Франківського Управління спецслужби встановили, що організатором каналу нелегальної міграції був громадянин цієї ж країни.

  П’ятеро його співвітчизників прибули в Україну за туристичними віза ми, щобпотім потрапити до ЄС. Деякий час вони орендували житло в одному із обласних центрів на заході України, жінка з групи встигла народити дитину.

  Співробітники спецслужби задокументували, що організатор підшукав у Івано-Франківську водія з власним авто, який мав доставити мігрантів до місця переходу кордону поза пунктом пропуску в Закарпатській області.

  За роботу ділок пообіцяв перевізнику шість тисяч триста доларів та оплатив завдаток у тисячу доларів. Решту суми водій мав отримати після дзвінка мігрантів зі Словаччини з підтвердженням перетину кордону.

  Співробітники СБУ затримали організатора в Івано-Франківську, а нелегальних мігрантів поблизу державного кордону.

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Операція проводилася спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.
  Триває досудове слідство.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150