Переможців обласної премії в галузі мистецтва та архітектури імені Ярослава Лукавецького визначили на Івано-Франківщині

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  Сьогодні в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулося засідання комісії із присудження обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Я. Лукавецького.

  Присутні охарактеризували роботи, запропоновані на розгляд комісії, висловили власні думки з приводу значущості мистецьких доробків, майстерності виконавців робіт.

  За результатами голосування, визначено переможців премії. Зокрема, у галузі архітектури і дизайну перемогу здобув Богдан Гладкий, пропонований Івано-Франківським ОКТ УРК «Українське реєстрове козацтво» за створення монументально-декоративних творів. У галузі дизайну переміг  Володимир Бойків, пропонований Спілкою художників «КОЛО-МИ-Я», за творчі здобутки в дизайні рекреаційних, відпочинкових та побутово-ужиткових комплексів.

  Першість у галузі образотворче і народне мистецтво здобула Галина Вінтоняк, пропонована Національним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського за особистий вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю.

  Володимир Слободян, пропонований  Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки художників України за популяризацію українського декоративно-прикладного мистецтва переміг у номінації «Народне мистецтво».

 • 180x150