На UA: КАРПАТИ стартує наймолодший серед філій Суспільного “Ранок”

 • 180x150
 • Опубліковано:
  На UA: КАРПАТИ стартував наймолодший серед філій Суспільного

  В Івано-Франківській філії Суспільного з 23 квітня з 7:00 до 9:00 виходить в ефірі ранкове розважальне шоу “Карпатський ранок”.

  Раніше програму “Добрий ранок” готували три філії – Івано-Франківська (UA: КАРПАТИ), Закарпатська (телеканал “Тиса-1”) і Львівська (ТРК “Львів”). Ранкове шоу транслювали з львівської студії, а інші телерадіокомпанії готували власні рубрики.

  Команда проекту ретельно готується до прямих ефірів, працює над новими рубриками: “Маленькі розумаки”, “Руханка”, “Ранкові читання”, “Крапка з комою”, “Жити здорово”, “Слово” та “Майстер-клас по-франківськи”.

  “Ми – команда молодих і креативних однодумців, тих, хто готовий щоранку прокидатися і робити день наших телеглядачів хорошим, а настрій яскравим”, – розповідає керівниця “Карпатського ранку” Наталія Ципліцька.

  Нещодавно до телеведучих – журналістів UA: КАРПАТИ – долучився молодий актор Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру Олексій Лейбюк. Його добре знають за ролями Голохвостого у виставі “За двома зайцями”, Петера Леєра (“На Західному фронті без перемін”), Ламме Гудзака (“Пристрасті Тіля”), Жульєна Порталя (“Готель двох світів”).

  “Карпатський ранок” для нас – неабиякий виклик, з яким, я вважаю, ми впораємося. До створення проекту долучилася не лише команда ранкової програми, а й небайдужі працівники телерадіокомпанії. Зокрема, усіма організаційними питання опікувався головний інженер Михайло Ментинський, режисер монтажу Володимир Каразуб декорував студію “Карпатського ранку”, архітектори Володимир Гайдар та Юрій Атаманчук допомогли розробити дизайн та меблі в студії. Оператори ефіру працювали у вихідні, щоб не заважати виробничому процесу, оскільки всі проекти знімають в одному приміщенні”, – розповіла продюсерка UA: КАРПАТИ Галина Держипільська.

  Також Галина Держипільська висловила вдячність колегам з інших філій, які поділилися своїми рубриками та сюжетами: “Співпраця з іншими філіями допомогла UA: КАРПАТИ використати досвід колег і найкращі практики для створення ранкового шоу”.

  Джерело

  (Visited 116 times, 1 visits today)
 • 180x150