120 мільйонів гривень єдиного податку сплатили за квартал підприємці Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

   

  У I кварталі поточного року фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 119,5 млн. грн. єдиного податку.

  Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 28,8 млн.грн., повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

  На сьогодні спрощену систему оподаткування застосовують 30,6 тис. фізичних осіб-підприємців. Кількість платників єдиного податку по групах:перша група – 4,7 тис. осіб (15,3 відс.);друга група – 17,2 тис. осіб (56,3 відс.);третя група – 8,7  тис. осіб ( 28,4 відс.).

  Протягом минулого року до бюджету від фізичних осіб-підприємців надійшло 346,6 млн. грн. єдиного податку. Це на 126,8 млн. грн. більше, ніж за 2016 рік.

  Довідково:

  Фізичні особи-підприємці на офіційному веб-порталі ДФС можуть отримати інформацію щодо бюджетних  рахунків з усіх податків і зборів за посиланням: http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

  Крім того, на офіційному веб-порталі ДФС для платників в електронному сервісі «Електронний кабінет» (cabinet.sfs.gov.ua) у приватній частині (особистому кабінеті) з використанням електронного цифрового підпису доступний розділ “Стан розрахунків з бюджетом”, який дає можливість переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150