Івано-Франківський місцевий центр БВПД проведе публічний звіт за І квартал

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю, 27 квітня, Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводить публічне звітування діяльності у І кварталі 2018 року.

  Метою публічного звітування є:

  • актуалізація та популяризація діяльності Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги серед населення;
  • узагальнення показників роботи;
  • ознайомлення громадськості з напрямками роботи Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   

  У звітуванні беруть участь: Євчук М. М. – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, Ковальчук В. Д. – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, Стусяк В. І. – директор Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, фахівці Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  Звітування відбудеться у приміщенні Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою – м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 4, 3 поверх (приміщення «Діпромісто»).

  Початок заходу – 27 квітня о 11-00.

  Запрошуються представники громадських організацій, активісти, журналісти та всі не байдужі до діяльності спрямованої на посилення правової спроможності громад.

  Для участі в заході бажано зареєструватися за ЦИМ посиланням.
  Довідки за телефоном: (050)051-68-56.

  (Visited 119 times, 1 visits today)
 • 180x150