У Франківську склали присягу новобранці патрульної поліції (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 25 квітня, в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківській області 12 нових співробітників урочисто склали Присягу на службу українському народові.

  Серед нових полісменів – 4 жінки та 8 чоловіків, які після проходження першопочаткової підготовки готові до виконання службових обов’язків, пише СТИК з посиланням на ГУНП в області.

  Урочисті заходи з приведення до присяги відбулися на плацу біля адмінбудівлі Управління патрульної поліції.

  Кожний із новобранців урочисто присягнув: “Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народу, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права та свободи людей, честь Держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки».

  Із вітальними словами до новопризначених поліцейських звернулися начальник Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Олег Костенко, міський голова Руслан Марцінків, керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій та т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в області Олег Йосипів. Вони відзначили нелегку і відповідальну службу поліцейського у захисті прав та свобод громадян та протидії злочинності.

  З нагоди урочистого складання Присяги нових поліцейських привітали рідні, друзі та близькі, які прийшли на урочисті заходи.

  Світлина від Віктора Шкутова.
  Світлина від Віктора Шкутова.
  Світлина від Віктора Шкутова.
  Світлина від Віктора Шкутова.
  Світлина від Віктора Шкутова.
  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150