Учень Франківського ВПУ-21 здобув перемогу на міжнародному конкурсі зварників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 24 по 26 квітня 2018 року у Чеській Республіці відбувся 22-й Міжнародний конкурс молодих (до 20 років) зварників «Золотий кубок Лінде 2018».

  Він був зорганізований за ініціативи Міністерства освіти Чеської Республіки у середній професійній школі міста Фрідек-Містек у співпраці з генеральним партнером – фірмою  Linde Gas.

  В конкурсі брали участь учасники з Чехії, Словаччини, Німеччини, України та інших держав. Делегацію з України очолював представник Одеського обласного товариства зварників України О.Воробйов.

  Практична частина конкурсу включала 4 способи зварювання:

  • метод 111 (ручне дугове зварювання покритим електродом);
  • метод 135 (дугове зварювання плавким електродом в активних газах);
  • метод 141 (дугове зварювання неплавким електродом в інертних газах);
  • метод 311 (газове зварювання).

  Зварні шви оцінювало журі за бальною системою згідно норм CSN EN ISO 5817 шляхом візуального огляду.

  Команду України серед шести учасників представляв і учень Вищого професійного училища №21 м. Івано-Франківська Дем’ян Берладин, його наставником був майстер виробничого навчання Віктор Познацький.

  Власне Дем’ян, перемігши у номінації «Дугове зварювання неплавким електродом і інертних газах» (метод 141),  вперше за всю історію виступів команди України здобув «Золотий кубок Лінде 2018».

  Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та цінними призами від спонсорів змагань. За словами учасників команди, їх приємно вразив високий рівень організації та проведення конкурсу, який сприяє популяризації професії зварника, підносить її авторитет і престижність на міжнародному рівні.

   

  (Visited 1,079 times, 1 visits today)
 • 180x150