Для отримання субсидій прикарпатці тепер повинні декларувати доходи всіх членів сім’ї, незалежно від місця їх проживання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 1 травня 2018 року для отримання субсидій декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї – чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

  При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються, пише СТИК з посиланням на teplo.gov.ua.

  «Таким чином,  держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей», – зазначено у повідомленні.

  «Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю. Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ні там, ні тут», – йдеться у роз’ясненні.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150