П’ятеро суддів з Івано-Франківщини отримали рекомендацію ВККСУ для призначення на посади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  07 травня відбулося засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на якому 95 суддів, у яких закінчився строк повноважень, рекомендовано для призначення на посаду судді відповідного суду.

  Серед рекомендованих для призначення і п’ятеро суддів з Івано-Франківської області, пише СТИК з посиланням на прес-службу ВККСУ.

  Зокрема, Бабій Ольгу Михайлівну та Домбровську (Яремій) Галину Володимирівну рекомендовано для призначення на посади суддів Івано-Франківського міського суду, Гайдича Романа Михайловича – на посаду судді Городенківського районного суду, Луковкіну Уляну Юріївну – на посаду судді Тлумацького районного суду, а Онушканича Володимира Васильовича – на посаду судді Калуського міськрайонного суду.

  З повним списком рекомендованих для призначення можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

  Довідково:

  Згідно з пунктом 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України повноваження суддів, призначених на посаду строком на п’ять років, припиняються із закінченням строку, на який їх було призначено. Такі судді можуть бути призначені на посаду судді в порядку, визначеному законом.

  Відповідність займаній посаді судді, якого призначено на посаду строком на п’ять років до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», має бути оцінена в порядку, встановленому законом.

  Рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року № 106\зп-17 було призначено кваліфікаційне оцінювання 999 суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді.

  Після проведення кваліфікаційного оцінювання судді на відповідність займаній посаді, ВККСУ приймає рішення про те, чи рекомендувати для призначення на посаду судді, чи ні.

  (Visited 80 times, 1 visits today)
 • 180x150