Більше 500 тис. грн. виділять з обласного бюджету організаціям учасників АТО Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  Під керівництвом голови робочої групи, заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Кобилянського відбулося засідання робочої групи з питань організації надання фінансової підтримки громадським організаціям.

  Розглядалися питання щодо виділення коштів з обласного бюджету громадським організаціям інвалідів та ветеранів, які звернулися за наданням такої підтримки, пише СТИК з посиланням на прес-службу ОДА.

  За результатами засідання, прийнято рішення про виділення коштів у сумі понад 500 тис. грн на здійснення статутної діяльності громадськими організаціями, метою яких є соціальний захист ветеранів, репресованих, людей з інвалідністю та учасників АТО, що подали належним чином оформлені клопотання.

  Зважаючи, що Постановою Кабінету міністрів України від 14 лютого 2018 року № 156 надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів здійснюватиметься на конкурсній основі відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, було вирішено в найближчий термін провести для представників громадських організацій навчання з проектного менеджменту, залучивши до його проведення фахівців та експертів, а також представників організацій, які мають успішний досвід у написанні проектів.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150