5 секретів прання від співробітників 5-зіркових готелів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В мережі розмістили секрети прання, якими користуються співробітники пралень в готелях, щоб домогтися бездоганного вигляду речей.

  1.Завантаження пральної машини

  Ідеальний варіант – завантажувати машину на 80%. Якщо перевантажити пральну машину білизною, вона не випереться належним чином. Коли в барабані занадто мало речей, вони швидше прийдуть в непридатність через механічний вплив.

  2.Температура води

  Температура 40-60 градусів вважається оптимальною, щоб провести дезінфекцію і прибрати бруд. Прання  в холодній воді не дозволяє знищити бактерії і пилових кліщів на постільній білизні і рушниках, а гаряча вода шкодить тканині.

  3. Засоби для прання

  Замість кондиціонера, який накопичується і з часом робить рушники жорсткими, співробітники готелів використовують білий оцет. Додайте 100 мл при полосканні, щоб зробити білизну м’якою і уникнути слідів порошку.

  4. Боротьба з плямами

  – Свіжі плями від масла чи олії посипте замінником цукру або крохмалем, а потім просто виперіть річ.
  – Сліди томатного соку і соусу допоможе видалити препарат WD-40. Нанесіть його на пляму і залиште на 5-10 хвилин, а потім виперіть виріб у холодній воді.
  – Щоб відіпрати плями від поту з білих речей, використовуйте попереднє прання з будь-яким пральним засобом при температурі 40 ° С, а потім запустіть цикл прання з відбілювачем.

  – Якщо на годину замочити білизну у воді з сіллю (1 столова ложка на літр води), а потім випрати, ви зможете позбутися від плям кави та вина.
  – Сода допоможе прибрати жовтизну з білих речей і позбавить від неприємного запаху. Додайте половину мірної склянки соди до прального порошку або господарського мила і періть в гарячій воді.

  5.Сушка

   

  Експерти рекомендують по можливості сушити білизну на відкритому повітрі під сонячними променями. Якщо змушені використовувати механічну сушку, покладіть в барабан тенісний м’яч, щоб зробити рушники пухнастими.

  (Visited 241 times, 1 visits today)
 • 180x150