Два прикарпатські села увійшли у півфінал конкурсу “Неймовірні села України”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За цей титул змагаються село Крилос Галицького району та Старі Богородчани Богородчанського району.

  Онлайн-ресурс AgroPortal.ua 7 травня 2018 року оголосив двадцятку півфіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2018”.

  Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

  Формат конкурсу у 2018 році передбачає відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій.

  З 07 по 20 травня двадцятка сіл має надіслати свої бізнес-плани, які сприятимуть розвитку їхнього села, до редакції. З 21 травня по 03 червня члени Експертної ради конкурсу визначать 10 сіл-фіналістів.

  На реалізацію бізнес-плану переможець отримає 100 тис. грн, друге та третє місця – по 25 тис. грн. Переможці будуть визначені до Дня незалежності України шляхом онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua, яке проходитиме з 16 липня по 16 серпня 2018 р.

  Представник села-переможця отримає можливість взяти участь в одній зі спеціалізованих поїздок проекту “Німецько-український агрополітичний діалог”, яка відбудеться в Німеччині. Одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу привабити туристів атмосферою Голландії. Посольство Франції в Україні, яке підтримує конкурс, повідомить про свою номінацію для конкурсантів згодом.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150