Найбільших шубовласників Верховної Ради визначили активісту руху ЧЕСНО (ІНФОГРАФІКА)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Згідно з законом, депутати декларують цінне майно, вартість якого більше 100 прожиткових мінімумів. Відповідно в деклараціях зазначені лише ті шуби, вартість яких більше 150 000 грн.

  Народні депутати задекларували 84 шуби. Про це свідчать дані декларацій нардепів, пише СТИК з посиланням на рух “ЧЕСНО”.

  Щоби пошити одну шубу з шиншил, треба забити до 170 звірят. Для того, щоб виготовити хутряний виріб з норки, треба вбити понад півсотні тварин. Найбільше натуральне хутро полюбляють нардепи фракції “Відродження” і групи “Волі народу”.

  Зокрема, заступник голови депутатської групи “Воля народу” Степан Івахів, обраний мешканцями Волині, задекларував найбільше хутряних виробів – 8 шуб.

  Друге місце розділили співголова депутатської групи “Відродження” Віталій Хомутиннік, обраний на Харківщині, та представник фракції БПП Максим Єфімов, якого обрали на Донеччині.

  “Хутро все більше зникає зі світових подіумів і магазинів. Найвідоміші модні бренди відмовляються від використання кривавого матеріалу, а деякі країни на державному рівні забороняють хутряну промисловість. Колись хутро являлося ознакою статусу та ваги у суспільстві, втім кам’яний вік минув і сьогодні натуральне хутро за статусністю можна порівняти хіба що з килимом на стіні. А якщо точніше, хутро – криваве жлобство”, – наголошують в зоозахисній організації UAnimals у коментарі Громадському руху ЧЕСНО.

  Зоозахисники наголосили, що натуральне хутро у своїх наступних колекціях зобов’язалися не використовувати модні бренди Andre TAN, BEVZA, ELENAREVA, Ksenia Schnaider, Elena Burenina, Bobkova, SAYYA, IVANOVA, ARTEMKLIMCHUK, PRZHONSKAYA та Nadya Dzyak.  UAnimals зазначають, що з кожним роком зростає кількість українців, які виступають проти кривавого матеріалу. Так, за результатами всеукраїнського опитування, проведеного міжнародною дослідницькою компанією GfK Ukraine, 55% українців вступають проти вбивства тварин заради хутра.

  “Ці шуби належать його (Івахіва-прим. ЧЕСНО) дружині. Шуби купувалися задовго до того, як він став депутатом. Наскільки я знаю, упродовж останніх 5 років жодних хутряних виробів не купували. Чоловік не відповідає за вподобання дружини та її гардероб”,  – коментує руху ЧЕСНО помічник Івахіва Денис П’ятигорець.

  Якщо Івахів і Хомутиннік не зазначили, з хутра яких тварин зроблені їхні шуби, то Єфімов вказав, що у нього 4 шуби марки Rindi (один зі світових лідерів на ринку хутра з Тоскани) – дві з чорної норки, одна з білої і одна шуба з соболя. А також народний депутат має шуби з шиншили, рисі та соболя інших марок.

  Щодо інших брендів, шуба Fendi у Володимира Бандурова (Воля народу) і Олексія Білого (Опоблок), дві Valentino – знову у Бандурова, дві Nafa Mink у Олени Колганової (Народний фронт).

  Шуби з шиншили задекларували народні депутати Олександр Герега (позафракційний), Артур Палатний (БПП), Олександр Пресман (Відродження). Норкові хутряні вироби мають представники БПП Марія Матіос, Богдан Дубневич, Артур Палатний, Михайло Добкін (Опоблок), Володимир Мисик (Відродження) та два представнки Воля народу Геннадій Бобов, Станіслав Березкін.

  (Visited 61 times, 1 visits today)
 • 180x150