В області 385 кілометрів повного бездоріжжя – нарада в оболержадміністраці (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Олег Гончарук проводить розширену нараду щодо ремонту доріг в області.

  2018 рік став відправною точкою того, що Івано-Франківщина може самостійно здійснювати ремонт доріг. Адже, почав реалізовуватись проект “Дорожнього фонду”, а також залучатись кошти від “митного експерименту”, пише СТИК з посиланням нв Версії.

  “Ми маємо обговорити ті події, які відбуваються з блокуванням доріг. Адже, анонсуються нові акції протесту. Тому, ми вчергове повинні прийти з вами до вирішення цієї проблеми”, – звернувся до присутніх голова Івано-Франківмької ОДА Олег Гончарук.

  Губернатор відзначив, що за три роки область освоїла на ремонті доріг понад 3.3 мільярда гривень. Адже, в 2014 році було поставлено завдання з’єднати транспортною інфраструктурою Івано-Франківську область з усіма сусідніми обласними центрами. Однак, зрозуміло було, що дороги місцевого значення теж в поганому стані.

  “Ми намагались пояснити людям, що вибиваємо гроші і на місцеві дороги. Ми не заважатимемо народним депутатам реалізовувати свої ідеї в області. Адже, соціально-економічна сфера потребує колосальних додаткових вливань”, – додав губернатор.

  Вже зібрано перелік доріг області і визначено, що по районах 385 км 1 мільярд 226 мільйонів гривень в жахливому стані.

  “Я повністю усвідомлюю, що несу відповідальність. Але представники місцевих громад в депутати повинні пояснювати як ми рухаємось в 2018 році. Зараз є 278 мільйонів. 78 мільйонів залишено на експлуатацію доріг, а 80 мільйонів залишається на поточний ремонт, але ця сума не є остаточною, вона може збільшуватись”, – резюмував очільник ОДА.

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150