“Верховина, дивиси і кажи ЙО!” Столиця Гуцульщини презентувала колоритний промо-ролик (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Гуцульська столиця презентувала перший туристичний промо-ролик"

  Гуцульська архітектура, мальовнича природа, традиції та культура місцевих жителів закликають глядачів відвідати Верховинщину та стати активними учасниками місцевого колориту, пише Стик з посиланням на Верховина.

  Основою ролика є загальна історія активного відпочинку у Верховині, яка містить у собі 9 сюжетних ліній, кожна із яких плавно переходить  одна в одну і об’єднані єдиним меседжем «Скажи Верховині ЙО!».

  Фоновою музикою є гуцульська мелодія, яка своєю мелодійністю торкається кожного.

  “Зйомки проходили протягом 7 днів. На кожен сюжет було затрачено, як мінімум 5 годин зйомки та задіяно велику кількість гонорових людей та ресурсу”,  – розказують автори.

  Відео починається з неймовірних краєвидів Верховини з висоти пташиного польоту, де будинки і хати створюють своєрідний узор на фоні зелених гір.

  Далі кадр із старовинною церквою переходить у традиційний обряд: гуцульська пара  вінчається у гуцульському весільному одязі.

  Друга історія про гостя, що відвідав місцеву полонину Кринта і під час дегустації каже гуцульському сиру ЙО! то смачно! Тут можна не тільки побачити, як виготовляється молочна продукція, а й покушіти  (спробувати) екологічно-чистий гуцульський продукт.

  Третя історія про дівчину, яка вперше у своєму житті підкорила вершину. Це неймовірні і захопливі почуття, коли ти стоїш на горі, а під тобою цілий світ. Тоді ти справді ближче до неба.

  Також у Верховині можна “з вітерцем» проїхатися місцевими серпантинами – це четвертий кадр, в якому дівчата кажуть джипінгу у Верховині ЙО! Тут можна орендувати авто та відчути адреналін, прокатавшись гірськими хребтами.

  Якщо рафтинг – то тільки Верховина. Це п’ятий кадр ролика. У цьому кадрі режисери показали компанію людей, які сказали рафтингу у Верховині ЙО! Адже річка Чорний Черемош з її порогами ідеально підходить для цього виду розваг.

  У душі в кожного з нас є таємне прагнення до авантюризму, особливо, коли навколо гори, закинуті стежки та дрімучі ліси. Це шостий кадр, де компанія молодих людей відправилася у подорож на квадроциклах.

  У сьомому кадрі режисери показали, що у Верховині можна відпочивати сім’ям з маленьким дітьми. Однією з таких атракцій є прогулянка на конях, яка принесе дітям не тільки багато радості, але й оздоровлення.

  Завершує ролик кадр із гуцульським танцем – арканом, що символічно вказує на силу, що прихована у єдності.

  Окрім мережі інтернет, переглянути відеоролик можна буде на Днях Гуцульської культури, та українських телеканалах.

  (Visited 94 times, 1 visits today)
 • 180x150