3G покриття на Говерлі: в Карпатах запустили швидкісний інтернет

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "3G покриття на Говерлі: в Карпатах запустили швидкісний інтернет"

  На горі Говерла, яка є найвищою точкою України, висота якої складає 2061 метрів над рівнем моря, запустили швидкісний інтернет третього покоління та використано альтернативні джерела енергії.

  3G-покриття на Говерлі забезпечила базова станція Vodafone, яка живиться енергією сонця. Туристи відтепер можуть користуватися інтернетом завантажуючи в соцмережі свої світлини та відео з подорожі, перебуваючи на найвищій точці України, пише Стик з посиланням на Фіртку.

  Також зв’язком третього покоління можна користуватись на теренах найвисокогірнішої навчально-спортивної бази «Заросляк», розташованої на висоті 1330 метрів над рівнем моря, де тренуються олімпійської та паралімпійські спортсмени України.

  Враховуючи складність рельєфу Чорногорського хребта та гори Говерла, фахівці Vodafone вперше в Україні скористались альтернативними джерелами енергії. Живлення на станцію подається завдяки використанню сонячних батарей.

  «Ми розташували нашу проміжну точку на висоті 1550 м над рівнем моря. Зважаючи на складність виконання технічних робіт на такій висоті, ми прийняли рішення встановити тут базову станцію, що функціонуватиме завдяки сонячним батареям, – розповідає Володимир Федина, начальник технічного департаменту Vodafone Україна у регіон Захід. – Нам також вдалось забезпечити якісний 2G зв’язок у важкодоступних місцях гірського хребта. Таким чином, туристи, які збились зі шляху під час підйомів або спусків та заблукали, зможуть зв’язатись із рятувальниками».

  Читайте також:

   “Зима” у Карпатах: на горі Піп Іван випав невеликий сніг

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150