Благодійниці з Америки придбали обладнання для франківських немовлят (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Результат пошуку зображень за запитом "Доброта має бути дієвою. Як Союз Українок Америки, допомагає дітям України"
  Благодійна організація “Союз українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140” придбала сучасне обладнання для новонароджених у дві пологові лікарні, які знаходяться у Тернопільській та Івано-Франківській областях.

  Про це повідомляє Ukrainian People.

  “За півроку дівчатам вдалося зібрати кошти і закупити обладнання для інтенсивної терапії немовлят, народжених завчасно і з критично малою вагою, для лікарні у Чорткові (Тернопільщина) та зібрати потрібну суму для придбання двох кардіотокографів для пологового відділення Богородчанської центральної районної лікарні (Івано-Франківщина)”, – йдеться у повідомленні.

  Також цей відділ вже встиг надати допомогу в лікуванні кільком важкохворим дітям в Україні.

  “Союз українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140” – неприбуткова організація, створена 2017 року з метою здійснення благодійної діяльності на допомогу дітям, які проживають в Україні. Волонтери надають підтримку у двох напрямках: придбання медичного обладнання для новонароджених дітей та допомога у лікуванні важкохворої малечі, пише Стик з посиланням на Ukrainian People.

  Союз українок Америки (СУА) був створений у 1925 році в результаті об’єднання п’яти жіночих товариств Нью-Йорка й околиць. Метою організації є виховання української свідомості, участь у жіночому русі та допомога Україні. За своє існування СУА провела багато акцій, освітніх та видавничих проектів, виставок, зборів коштів на нагальні потреби громад на батьківщині.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150