На готелі “Дністер” у Франківську почали зводити вежу з годинником (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  На даху готелю “Дністер” почали відбудовувати знищену пожежею вежу з годинником.

  Більше року триває реставрація, або точніше сказати реконструкція в готелі Дністер, пише Стик з посиланням на Бліц-Інфо.

  Спочатку власник готелю “Дністер” Мирослав Бойко запевняв, що йдеться тільки про відновлення історичного вигляду будинку і вежі. Та пізніше управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету міської ради виявили виконання робіт з реконструкції даху будівлі без відповідних документів. Тоді було видано припис про зупинення робіт з реставрації будинку № 12 на вул. С. Стрільців. Втім, пізніше роботи продовжили.

  Сьогодні, 3 жовтня франківець Ростислав Шпук виклав у мережу світлини вежі з годинником, яку почали зводити на даху готелю.

  “Надія не просто є, а стає нагляднішою! Після того, як до “молодих” рук готелю “Надія” потрапив старий готель “Дністер”, по шпилі-вілі можна їхати не в Солсбері, а у Франківськ: з новими власниками історична будівля помітно підросла – на добре відгодований поверх – і ось отримала німбик небесний та захисний, що відволікатиме мерію від заборони протиправного перевищення рівня погорілої історичної вежі, яку він символізує”, – написав Шпук.

  (Visited 109 times, 1 visits today)
 • 180x150