Родини учасників АТО з Прикарпаття отримують допомогу від місцевої влади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "загиблі учасників АТО"

  У липні 2016 року в Івано-Франківську затвердили міську програму соціального захисту членів сімей загиблих учасників АТО. Вчора на засіданні виконавчого комітету директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк відзвітував про її виконання.

  Від 2016 року 38 сімей загиблих учасників АТО отримують щомісячну допомогу з міського бюджету у розмірі прожиткового мінімуму. На нині це 1842 гривня. Також до Різдвяних свят їм виплатили одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн, передає прес-служба міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  Окрім цього, місто компенсує 50% від вартості комунальних послуг для кожного члена сімей загиблих. Ще 50% компенсує держава. Діти загиблих учасників АТО харчуються безкоштовно у навчальних закладах міста, а також мають право на позачергове влаштування у дитячий садочок, пише Стик з посиланням на Курс.

  У разі загибелі мешканця міста в зоні АТО з міського бюджету виплачується одноразово 100 тис. грн. Таку допомогу отримали вже 25 франківських родин.

  Також у 2018 році під індивідуальне будівництво виділили 14 ділянок та 3 – для будівництва гаражів.

  “Війна у країні продовжується. Вона забирає у нас найкращих, адже багато хто ніколи вже не повернеться додому. Та у них залишаються родини, яким потрібна наша підтримка. Ми будемо продовжувати піклуватися про них”, – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150