Сім’я з Калуша показала один із найкращих результатів на шоу “Зважені та щасливі”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Олександр Валігурський і його мама пройшли відбір і стали героями восьмого сезону телешоу “Зважені і щасливі”."

  Як відомо, калушанин Олександр Валігурський і його мама пройшли відбір і стали героями восьмого сезону телешоу “Зважені і щасливі”.

  4 жовтня телеглядачі побачили шостий випуск шоу «Зважені та щасливі-8», пише Стик з посиланням на WestNews. За правилами шоу в кінці кожного третього тижня проходить «битва слабких». Тиждень тому вага Наталі була 122 кілограми, а Олександра 173 кілограми. Відтак, хлопець скинув п’ять кілограмів, а його мати позбулася чотирьох зайвих кілограмів. Спільний здобуток родини становить 9 кілограмів.

  Слід додати, що тренер шоу прикарпатський богатир Василь Вірастюк цього тижня схуд на два кілограми і важить вже 140 кілограм.

  Нагадаємо, сім’я з Калущини розповіла, чому наважилася на участь у популярному телешоу. У другому випуску стали відомі результати зважування Вірастюка і сім’ї з Калуша. У четвертому випуску 8-го сезону шоу «Зважені та щасливі» тренер з Івано-Франківська Василь Вірастюк показав відмінні результати на контрольному зважуванні. Чого не скажеш про родину Валігурських з Калуша. У п’ятому випуску тренер Марина розкритикувала мати та сина за низькі результати на зважуванні.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150