Якою буде доля годинника на франківській Ратуші

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язане зображення

  5 жовтня, в Івано-Франкіську відбулась зустріч, щодо питання ремонту годинника на міській Ратуші, за участю представників офіційної влади міста в особі Руслан Марцінків і Віктор Синишин і годинникаря-ремісника Oleksiy Burnayev.

  Про це в мережі Фесбук повідомляє громадський активіст Юрій Козакевич:

  “Порозумілися! Дякую! Рухаємось далі разом з майстром, який виготовив годинник, проведе капремонт і буде обслуговувати годинник і надалі”, – коментує подію Козакевич.

  Юрій розповідає, що наразі майстер оглянув годинник і діагностував всі недоліки, які накопичились за 11 років роботи годинника. Одразу вдалось провести запуск механіки годинника, для цього використали тимчасові електричні модулі. Механічна частина – на яку надано місту довічну гарантію – працює відмінно. Один раз навіть вдалось включали музику – може хтось чув зранку, але тимчасово відключили, бо саме електрична і звукова частини обладнання потребують найбільшого ремонту.

  Ретельний ремонт годинника буде проведено після узгодження технічних моментів по документах і оплаті між майстром і Міськсвітлом, пише Стик з посиланням на ГК.

  “Крайній термін заклали 20.12.18. Вартість ремонтно-відновлюваних робіт, як і планувалось, складе 100 тисяч гривень. Гарантійний термін на всі електричні модулі 2 роки. Гарантія на механіку – без змін – довічна”, – пише активіст.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150