Франківців просять проголосувати за проект розвитку робототехніки для дітей

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Результат пошуку зображень за запитом "робототехніка для дітей"
  Стартувало голосування за нагороду Meet and Code – старт у світ програмування та конструювання робототехніки з допомогою Аrduino, пише Стик з посиланням на Бліц-інфо.

  Проект допоможе дітям зробити перші кроки у світ технологій програмування і конструювання робототехніки на платформі Arduino. Проект реалізовує «Громадський центр «Еталон» у партнерстві з Міським центром науково – технічної творчості учнівської молоді м.Івано – Франківськ та відділом освіти Рогатинської РДА.

  Ініціатори хочуть створити сприятливе середовище для реалізації творчих здібностей учнів Івано – Франківська та сільських шкіл області у сфері програмування і конструювання робототехніки.

  1-й етап – буде реалізований у 3-х школах Івано–Франківська та 1-й сільській школі Рогатинського району. В його рамках пройде презентація можливостей Arduino і майстер – клас «Сарт в Arduino» з метою відбору 40 зацікавлених учнів для фінальної події.

  Під час 2-го етапу у Міському центрі науково – технічної творчості для 40 учнів пройде майстер – клас «Цикл створення Arduino – робота»: – Проектування і друк шассі на 3D-принтері – Монтаж електричної частини – Написання програми руху – Програмування та випробовування.

  Закуплені набори – конструктори Arduino будуть передані в школи Івано – Франківська та області для започаткування гуртків робототехніки.

  Для перемоги проекту треба проголосувати за посиланням.

  “Якщо переможемо отримаємо 2500 євро на розвиток Arduino робототехніки в місті. В лідерів 952 голоси. Підтримайте в голосуванні”, – просять ініціатори.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150