Напередодні Всесвітнього дня тварин у Косові провели виставку домашніх улюбленців (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Напередодні Всесвітнього дня тварин у Косові організували виставку-конкурс домашніх улюбленців"

  Днями у Косові провели районний молодіжний екологічний фестиваль «Гірська веселка», на якому усі бажаючі змогли представити своїх домашніх улюбленців.

  Конкурс проводився напередодні Всесвітнього дня тварин у трьох номінаціях «Чотирилапий друг людини», «Котик-Мурчик, наш голубчик…», «Інші домашні улюбленці», пише Стик з посиланням на Косівську РДА.

  Цього дня на майдані Незалежності м. Косова можна було побачити кого завгодно: від зворушливих маленьких цуценят, кошенят, хом’ячків до нутрій, пернатих друзів та навіть кози. Зодягнута у вишиваний гуцульський стрій із віночком квітів на ріжках чорненька кізочка явно відчувала себе «зіркою програми», мило позувала, фотографувалася із перехожими та зовсім не боялася надмірної до себе уваги.

  Свято домашніх улюбленців, символічно організоване у переддень Міжнародного дня тварин, спрямованого на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, нагадало містянам та гостям нашого краю про те, що ми відповідальні за тих, кого приручили, прихистили та подарували частинку свого серця. А щасливі посмішки дітей при погляді на своїх маленьких друзів вже вкотре переконали організаторів Фестивалю у правильності обраного напряму спільних дій щодо виховання підростаючого покоління у дусі гуманного ставлення до тварин.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150