У “Лімницю” – з піснею: франківчани “золотого віку” відправились на відпочинок (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "У Лімницю – з піснею: для франківських пенсіонерів влаштували додатковий відпочинковий заїзд."

  Сьогодні у відпочинковий табір “Лімниця”, що у селі Вістова Калуського району, вирушив четвертий заїзд “людей золотого віку”.

  Планували три заїзди. Та у зв’язку з популярністю проекту і великою кількістю охочих влаштували додатковий – четвертий, пише Стик з посиланням на Курс. 

  “Надійшло багато звернень. Ми розглянули можливість додаткового заїзду, мерія додала коштів – і сьогодні в “Лімницю” відправився четвертий заїзд”, – каже директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк.

  Від початку вересня за муніципальною програмою для “людей золотого віку” в “Лімниці” безплатно відпочили 127 франківських пенсіонерів. День перебування у таборі обходиться в 240 грн.

  Теперішній заїзд вирушив з піснею.

  “Всі, хто зголосився і подав заяви, всі поїхали, – додає Василь Семанюк. – Практика показала, що люди задоволені. Тож наступного року програма буде продовжена”.

  У табір в “Лімницю” зголошувалися пенсіонери у віці 60-65 років і старші. У програмі відпочинку для них були передбачені спортивні та культурні заходи, майстер-класи. Зокрема, з літніми франківцями на відпочинку малювали викладачі Івано-Франківської дитячої художньої школи.

  “Наші жінки – активніші. Дуже мало зголосилося на відпочинок чоловіків”, – констатував організатор табору.

  Чоловікам на наступний сезон обіцяють запис поза чергою.

  А поки що в додатковий заїзд вирушили самі “дівчата”.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150