Медики та освітяни пікетують Івано-Франківську ОДА з вимогою підвищити зарплати (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Франківську під стіни облдержадміністрації прийшли пікетувальники.

  Івано-Франківська обласна профспілка медичних працівників організувала мітинг під обласною державною адміністрацією, пише Стик з посиланням на Фіртку.

  Працівники медичних установ вимагають від влади збільшити на 3,6 мільярдів гривень фінансування медичної галузі України у 2018 році, передбачити у бюджеті на 2019 рік не менше 5 відсотків витрат на медицину та погасити багатомільйонну заборгованість перед медиками.

  Станом на 1 вересня заборгованість перед працівниками медичних установ Прикарпаття становила майже 33 мільйони гривень. А до кінця року ця сума зросте до 191 мільйона.

  “Ми займаємося вихованням найменших наших дітей, ми педагоги і хочемо мати гідну і достойну зарплату за роботу, яку виконуємо з любов’ю. Ми хочемо, щоб підняли мінімальну зарплату, і вже від неї йшли усі надбавки на стаж і так далі” – сказала завідувач садочку №30 Галина Голубяк.

  “Дії Уряду Гройсмана змусили нас в цей складний для України час прийти сюди. Сьогодні по всій країні тривають такі заходи. Поки вони попереджувальні. Останньою краплею стало рішення Уряду про підвищення цін на газ. Їм нецікава думка тих, хто платить податки, а цікавий МВФ. Уряд має працювати для блага України, а не проти її людей”, – наголосив голова ради профспілок області Юрій Івасюк.

  Пікетувальники скандують: “європейським цінам-європейські заробітні плати”.

  Голова профспілки харчовиків області підтримала вимоги працівників бюджетних установ Прикарпаття.

  “Ми також за те, щоб їхня зарплата була гідною, а виплати вчасними. Зарплати, які вони справедливо заробили вони мають отримувати в той день, коли належить, а десь колись, коли прийде субвенція з державного бюджету. І не забирати кошти місцевих бюджетів, які мають йти на будівництво шкіл, дитячиз садків, доріг”, – зазначила жінка.

  (Visited 84 times, 1 visits today)
 • 180x150